Hakkımızda

online gönüllü

Online Gönüllü nereden çıktı ?

Online Gönüllü, karantina süresinde evdeki hayatlara değer katmayı kendine dert edinmiş bir ekip.

Covid-19 ‘un ülkemize girmesi ve karantina süreci başlamasından itibaren sivil toplum kuruluşlarından bireylere tüm gönüllüler online platformlarda gönüllü seferberlik başlattı. Eğlenceden spora, sağlıktan çocuk gelişimine, sanattan iş hayatına tüm konularda ücretsiz canlı yayın etkinlikleri kaçırılmaz fırsatlar olarak hayatlarımıza girdi.

Tam da bu aşamada bireylerin online ve ücretsiz etkinliklerden haberdar olması ve takip kolaylığı; etkinlik sahiplerinin de duyuru ihtiyaçlarını karşılamak için Online Gönüllü 1 Nisan 2020’de hayata geçti.


onlinegonullu.com'da neler var ?

Etkinlikler, eğitimler, müzeler, tiyatrolar ve podcastler...

- O günün online ve ücretsiz etkinliklerin hangi platformda saat kaçta olduğunu görebilir, etkinlik sayfasına geçiş yapabilirsin.

- Zorlu bir yeni normal geliyor iş hayatında. Eğitimler ile kendini geliştirebilir, ücretsiz eğitimlere tek çatı altında dilediğin kategoriyi filtreleyip ulaşabilirsin.

- Evde sıkıldın biliyoruz. Belki evinin dibinde belki dünyanın bir ucundaki müzeleri gezip dışarıda hissedebilir, karantina sonrasında gidilecekler listene ekleyebilirsin.

- Hepimiz sanata acıktık. Yerini tutmaz biliyoruz ama online tiyatrolar ile sanat açlığını bir nebze giderebilirsin. Tiyatro kokusunu içinde hissedebilirsin.

- Gözlerin mi yoruldu. Dinle. Dilersen koy kafanı yastığa, dilersen işini yapmaya devam et ama podcast listemiz hayatına değer katmaya devam ediyor.


E Kim Bu Online Gönüllü?

Online Gönüllü aslında sana bana yardımcı olmak için fikir üreten karı koca Gülin ve Yılmaz, projeyi duyduğu an websitesi çalışmalarına başlayan İlyas, etkinlikleri bulmak için sosyal medyada avcılık yapan Sakine, eğitim sitelerindeki ücretsiz eğitimleri sizlere sunan Deniz, sosyal medyada etkinliklere size özel görsellik katan Funda. Yani Online Gönüllü bu etkinlikleri düzenleyen sen, katılan ben, arkadaşına bak bunu görmelisin diyen o. Online Gönüllü hepimiziz.


Bekleriz...